Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

1 września tradycyjnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny - nieco inaczej niż zwykle - bo w reżimie sanitarnym. O godzinie 9:00 na hali sporotwej  powitaliśmy 194 uczniów klas pierwszych rozpoczynająch dziś swoją przygodę z nauką w Zespole Szkół w Biskupcu.  Po 5 miesiącach nieobecności  w szkole miło było zobaczyć tak liczne grono. Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Branżowa I stopnia - to szkoły, które wybrała młodzież. Każda z nich oferuje inny cykl kształcenia, ale prowadzi do jednego celu - zdobycia podstaw wiedzy, nauki i dobrego wykształcenia.  Przed nami rok pełen obaw, ale i pełen nadziei, że będziemy mogli kontynuować naukę zdrowi i bezpieczni.....

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. ( fot. M. Zieliński)

Anna Raczyńska 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych