Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

W Dniu Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty - pedagogicznym i niepedagogicznym składamy najserdeczniejsze życzenia samych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Jednocześnie składamy gorące podziękowania za Wasz codzienny trud i wysiłek jaki podejmujecie kształtując młode pokolenie. Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji magicznego złotego środka, wyznaczania rozsądnych granic i mądrości bezstronnego oceniania oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej. Bądźcie przyjaciółmi naszej młodzieży, bo tylko przyjaciele budują trwale, mądrze i na lata.

Dyrekcja

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych