Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

 Pożegnania nadszedł czas.... Dziś zakończył się pewien etap w życiu naszych uczniów, którzy ukończyli szkołę - stali się absolwentami Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Nie był to łatwy rok, wiele się wspólnie nauczyliśmy, wspólnie wspieraliśmy. Nagrodą za trud włożony w naukę to miłe słowa, wyrazy uznania,  świadectwa z czerwonym paskiem, pamiątkowe książki. Dziś również takowych nie zabrakło. Cieszymy się , gdy nasi uczniowie zdobywają  sukcesy naukowe, podejmują  działania służące pożytecznemu dobru - biorą udział w akcjach społecznych, czy działają w wolontariacie. Staramy się czas spędzony w Zespole Szkół był dobrą inwestycją na przszłość. Dziękujemy WAM za wspólne lata i czas spędzony wspólnie. Życzymy WAM dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Życzymy WAM powodzenia na maturze, aby WASZ egzamin okazał się znakomitym wstępem w dorosłe życie. POWODZENIA!

Sapere aude ! 

 Anna Raczyńska

Na egzamin maturalny nie zapomnij:

 - dowodu tożsamości

-  własnych przyborów pismienniczych  (dwóch długopisów w kolorze czarnym)

 - własnych przyborów pomocnicznych zgdonych z wykazem CKE

- maseczki na twarz

- przyjść odpowiednio wczesniej na dany egzamin

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych