Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Wprawdzie Dzień Dziecka już minął, to jednak nie zaszkodzi powspominać.... 1 czerwca klasa 1Technikum - informatycy oraz klasa 2d LO odbyły pieszy rajd o walorach turytyczno- kraajoznawczych najbliższej okolicy. Trasa przebiegała przez miejscowości : Rzeck i Najdymowo. Po drodze można było podziwiać przyrodę, wypróbować place zabaw, poczytać o ciekawostkach historycznych związanych z odwiedzanymi miejscami. Pogoda dopisała i kondycja fizyczna także - wszyscy uczestnicy pokonali całą trasę. "Wujek" Google wyliczył, że w sumie piechurzy przeszli 16 km. Jest to niezły wynik zważając na fakt,  iż od 19 października aż do połowy maja trwało nauczanie w formie zdalnej. Egzamin fizyczny zaliczony, integracja koleżeńska także!

Anna Raczyńska

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych