Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

 Coś się kończy, coś zaczyna.... Dziwny to był rok nauki szkolnej, rok niepewności, rok nauki zdalnej, hybrydowej i stacjonarnej.... Nadszedł czas wakacji, na które tak uczniowie czekają. Dziś ostatni dzień w szkole zakończony uroczystym apelem podsumowującym całoroczne dokonania i osiągnięcia. Miniony czas trafnie ujął i podsumował w swoim przemówieniu przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Szymon Sienkiewicz. Słowo okolicznościowe dołożył dyrektor Zespołu Szkół - Krzysztof Janczara. Cieszą czerwone paski na świadectwie, cieszą osiągnięcia w innych dziedzinach niż nauka ( bo wszak nie samą nauką człowiek żyje). Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy otrzymali nagrody : Starosty Olsztyńskiego i Prezesa Rady Ministrów  - Wojciecha Noska  z klasy 1a LO, Pauliny Jarema  z klasy 2b LO (3-letnie LO) , Wiktora Nikuckiego z klasy 1Ta  oraz Patryka Korzeniewskiego z klasy 3B BSI stopnia. Są to uczniowie z najwyższą średnią w danym typie szkoły.

 Dziś także pożegnaliśmy trzecie klasy Branżowej Szkoły I stopnia. Program artystyczny przygotowany przez klasę 2B BSI st ( wych. Magdalena Sakowicz-Długaszek) poruszył niejedno serducho.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych, wesołych i bezpiecznych wkacji!

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych