Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

W dniu 22 kwietnia w auli Zespołu Szkół w Biskupcu odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące utworzenia nowych kierunków kształcenia w naszej szkole. Jak już wcześniej informowaliśmy planujemy powstanie klas patronackich przy ścisłej współpracy z firmą EGGER sp. z o.o. Będzie to klasa Branżowa - w zawodach : elektryk, mechanik i operator maszyn (po 8 miejsc na każdy z zawodów) oraz klasa Technikum - technik elektryk 12 miejsc i technik mechanik także 12 miejsc. Przyszli uczniowie będą odbywali praktyki  pod okiem fachowców w nowoczesnym i prężnym zakładzie pracy, który oferuje stabilną ścieżkę rozwoju osobistego i dalszej kariery zawodowej. Walory oraz  warunki przyszłych praktyk zawodowych przedstawili pracownicy firmy-  zaprezentowali  oni charakterystykę poszczególnych stanowisk,  wyposażenie i ofertę  zaplecza socjalnego. 

Spotkanie cieszyło się  dużym zainteresowaniem, a frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Bardzo nas cieszy taki pozytywny odbiór potencjalnych uczniów i ich rodziców. W najbliższych dniach są także zaplanowane wycieczki do zakładu EGGER - 7 maja i 11 maja. 

Wśród zaproszonych gości byli : dyrektor firmy EGGER sp. z o.o. Ovidiu Olari, Anna Ciepielak - viceprezes fundacji EGGER, panie: Magdalena Mokot i Alicja Keuchel (dział zasobów ludzkich) oraz Andrzej Abako - starosta powiatu olsztyńskiego, burmistrz miasta i gminy Biskupiec - Kamil Kozłowski, zastępca burmistrza Zbigniew Szal oraz dyrektorzy szkół podstawowych w mieście i gminie Biskupiec.

Dziękujemy serdecznie rodzicom i uczniom  za tak liczne zainteresowanie ofertą i przybycie na spotkanie!

* Informacja - podania do poszczególnych typów szkół są do pobrania w zakładce naszej strony rekrutacja oraz  w sekretariacie szkoły. 

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych