Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

Panta rhei ... wszystko płynie .... i trudno nie zgodzić się z tą sentencją Heraklita gdy spoglądamy na upływający czas. 29 kwietnia to ostatni dzień pobytu w szkole tegorocznych klas maturalnych i dzień pożegnania naszych już arbiturientów.  Słowa Jana Pawła II przytoczone przez wychowawczynię p. Bożenę Staszak brzmiały:

" Każdy z Was młodzi przyjaciele znajduje jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność od której nie można się uchylić, zdezerterować. Wreszcie jakiś porządek prawd i wartości, które trzeba utrzymać i obronić jak Westerplatte. Utrzymać i obronić w sobie i wokół siebie, obronić dla siebie i dla innych" . Duc in altum - wypłyń na głębię...  Tymi to słowami żegnamy WAS drodzy arbiturienci i życzymy Wam abyście odkryli głębię własnego ducha, abyście wnikali w głębię świata, podjęli swoją życiową misję. Nie lękajcie się, wypłyńcie na głębię.

Będziemy trzymać za WAS kciuki i będziemy WAM kibicować - na zbliżającej się maturze i na waszej dalszej drodze życia. Powodzenia kochani!

Anna Raczyńska & Bożena Staszak

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych