Dnia 27.02.2016 r. w Zespole Szkół w Biskupcu odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 11 uczniów naszej szkoły.
W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Dżesika Lech z klasy 1B ZSZ, II miejsce Klaudia Polewaczyk z klasy 1A ZSZ, a III miejsce Karolina Marchel również z klasy 1A ZSZ. Dziewczęta rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. W kategorii chłopców wzięło udział 8 uczniów z liceum i ZSZ. Chłopcy rozgrywali mecze w 2 grupach po 4 osoby systemem „każdy z każdym”. Z grupy, do dalszych gier awansowało po dwóch najlepszych zawodników. W dalszej fazie mecze zostały rozegrane systemem pucharowym. I miejsce zdobył Marceli Dudek z klasy 1B ZSZ, który w finale pokonał 3:1 Dawida Lewkowicza z klasy 2A ZSZ. W meczu o III miejsce Adrian Strzeszewski z klasy 3B ZSZ pokonał 3:2 Patryka Knecia z klasy 3A LO. W sumie rozegrano 21 pojedynków. Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Biskupiecką Federację Sportu.
Na zawodach obecni byli Pan Dyrektor Krzysztof Janczara i Pani Dyrektor Anna Raczyńska. Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel w-fu mgr Jan Karol.