6 czerwca o godzinie 10.00 rozpoczęły się Biskupieckie Targi Pracy i Edukacji w Miejskiej Hali Sportowej. Wydarzenie zgromadziło pracodawców i pośredników – którzy na co dzień współpracują i działają na naszym rynku. Zgromadzonych przywitał burmistrz miasta pan Kamil Kozłowski. Głos zabrała pani starosta Małgorzata Chyziak oraz dyrektor Zespołu Szkół pan Krzysztof Janczara. Mieszkańcy Biskupca z zainteresowaniem odwiedzali poszczególne stoiska, gdzie udzielano im informacji i obdarowywano gadżetami. Miłym akcentem był poczęstunek serwowany na galerii hali. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 1b LO: Natalia Wójcicka i Magdalena Prusik oraz uczeń klasy 2b LO Dominik Czamlet.  

Bożena Adamiak

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych