Po raz drugi uczniowie klasy Technikum o specjalności urządzenia energetyki odnawialnej zwiedzali stoiska w Centrum Szkoleń Budowlanych W-M ZDZ w Olsztynie. Ogólnopolska impreza ściąga wielu wystawców w branży systemów rusztowań, mocowań, zabezpieczeń prac na wysokości, środków BHP oraz innych, którzy niekoniecznie mają związek z branżą budowlaną. Można było (co widać na zdjęciach) wszędzie zajrzeć, dotknąć, włączyć a nawet spróbować obsługi, a wszystko po to aby popularyzować zasady bezpieczeństwa w budownictwie. Hitem był symulator pracy operatora koparko-ładowarki wystawiony przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy. 

Krzysztof Karmazyn


 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych