5 grudnia tego roku, w naszej szkole został zorganizowany Festiwal Pasji. Jego celem było to, aby każdy z nas mógł podzielić się z innymi tym, na punkcie czego ma bzika! Festiwal Pasji to nowy i oryginalny projekt, stworzony przez ludzi, którzy mają pasję i chcą się nią dzielić z innymi. Mogliśmy podziwiać pełno ciekawych stoisk młodzieży z naszej szkoły jak i z innych placówek. Uczniowie prezentowali swoje pasje, zamiłowanie. Były to prezentacje takie jak: grafika komputerowa, aktorstwo,tworzenie własnej muzyki, jeździectwo konne, moda,z amiłowanie do gier planszowych czy nawet parzenie kawy i wiele innych. Miłym akcentem całego wydarzenia był pokaz dziewczyn z grupy kuglarskiej Spectrum, które również pokazały nam cząstkę siebie. Jak głoszą twórcy projektu : Celem było zorganizowanie przestrzeni, w której jak najwięcej pasjonatów różnych dziedzin zademonstruje czym się zajmują i jak najwięcej osób zyska dzięki nim nowe zainteresowania. Wszystko odbyło się w atmosferze pozytywnej energii bijącej od ludzi przepełnionych pasją. Mamy nadzieję że taki pomysł na stałe zagości w naszej szkole !! 

Zuzanna Witkowska

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych