Miło nam donieść, że trwają prace nad zagospodarowaniem terenów przyległych wokół budynków Zespołu Szkół. Jednym z elementówt tej koncepcji jest nowopowstała siłownia plenerowa. Mając chwilę wolnego czasu można skorzystać i spróbować swoich sił na: biegaczu, wioślarzu, rowerze, orbitku oraz drabince z podciągiem nóg. Wraz z nadejściem ciepłych dni pojawi się miejsce do odpoczynku na ławeczkach, zostaną odnowione tereny zielone, wyprofilowane ścieżki. Siłownia powstała dzięki środkom finansowanym przekazanym na ten cel przez organ prowadzący naszą szkołę - Starostwo Powiatowe w Olsztynie. Dziękujemy serdeczie i zapraszamy do korzystania z aktywności fizycznej!

Anna Raczyńska


 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych