"SHOWBIZ - Show Us Your Business! Program UWM w Olsztynie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości uczniów" 

Dzisiaj klasa 1c LO miała przyjemność uczestniczyć  w  2 edycji realizacji projektu, którego celem jest edukacja w obszarze inicjatywy i przedsiębiorczości. Udział w tym przedsięwzięciu daje młodzieży szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności  zakresu przedsiębiorczości, wygranie cennych nagród oraz nawiązanie wspaniałych międzyszkolnych realcji. Zaplanowane w projekce działania obejmują:

  • TURNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ( SHOWBIZ: BUSINESS GAME) - pod okiem profesjonalnego trenera przedsiębiorczości uczniowie zagrają w całodniową grę biznesową w wersji on-line.
  • DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI NA UWM W OLSZTYNIE - uczniowie kolejny raz zmierzą się z wyzwaniami gry biznesowej, tym razem jednak w rozgrywce międzyszkolnej. Po zakończonym turnieju, uczniowie skorzystają również z praktycznych warsztatów: " ja jako marka i ja w zespole", "Ja w projekcie i jako innowator", " Ja jako pomysłodawca startup'u i ja jako skuteczny sprzedawca"
  • SYMULACJA ROZWOJU MIKROBIZNESU W SZKOŁACH -uczniowie wcielają się w rolę przedsiębiorcy i będą rozwijać "Swoje" biznesy. W trakcie tych działań skorzystają ze wsparcia ekspertów - mentorów, którzy wskażą im najważniejsze aspekty prowadzenia firmy tj. budowanie produktu, analiza rynku, sprzedaż i marketing, finanse.

Życzymy naszym uczniom powodzenia!

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Liceum dla Dorosłych

Szkoła Branżowa I-go Stopnia