Uczniowie Zespołu Szkół pożegnali rok szkolny 2018/2019.... Pożegnaliśmy absolwentów ostatniego rocznika Zasadniczej Szkoły Zawodowej - ślusarzy, sprzedawców, cukierników, elektryków, fryzjerów, mechaników..... 

 Wakacje już się rozpczęły, choć nie dla wszystkich. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły mają jeszcze mnóstwo pracy - trwają egzaminy zawodowe, trwa rekrutacja, trwają przygotowania do zakończenia obecnego i rozpoczęcia nowego roku szkolnego... Ale bohaterami dnia dzisiejszego są Uczniowie, a zwłszcza Ci, którzy osiągnęli sukcesy w nauce, sukcesy w sporcie, sukcesy w konkursach, olimpiadach, wolontariacie. Wielu z nich - na kilku płaszczyznach jednocześnie. Cieszy i napawa optymizmem taka postawa osobista - dzięki temu wierzymy, że codzienna praca wychowawcza i nauka daje owoce. Wśród wyróżnionych wielokrotnie znaleźli się uczniowie z najwyższą średnią - Aleksandra Tkacz z LO, Norbert Bućko - Zasadnicza Szkoła Zawodowa i Marcel Lachowicz - Technikum. Uroczystość zakończenia roku zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście - wicestarosta Joanna Michalska, sekrterz miasta i gminy Biskupiec - Zbigniew Szal, zastępca komendanta komisariatu policji w Biskupcu komisarz Krzysztof Kończyk, przewodnicząca rady rodziców - p. Beata Maćkiewicz, dyrektor banku BGŻ Paribas - p. Paweł Narkowicz.

Wszystkim życzymy udanego wypoczynku i spotkajmy się w nowym roku szkolnym pełni sił do podjęcia nauki.

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych