Dnia 15.02.2020r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Biskupcu odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Rozgrywki odbyły się w kategorii dziewcząt i chłopców. W sumie zgłosiło się 14 uczniów naszej szkoły. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Sandra Stupakowska z klasy 1Tag, pokonując w finale Kingę Szulc - 1Tag. III miejsce zajęła Wiktoria Filipek z klasy 1d LO. W kategorii chłopców wzięło udział 10 zawodników. I miejsce zajął Kacper Korczyk z kl. 1A, pokonując w finale Mateusza Purzyckiego - kl. 1A. III miejsce zajął Adrian Piorunowski - 1A. Łącznie rozegrano 34 mecze. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i dyplomy ufundowane przez Dyrektora Szkoły Krzysztofa Janczarę. O piękne zdjęcia z imprezy zadbał Marek Zieliński. Zawody zorganizował i przeprowadził