Szkolne Mistrzostwa Szachowe

Zakończyły się eliminacje Szkolnych Mistrzostw Szachowych w Zespole Szkół. Do rywalizacji przystąpiło 21 uczniów – swoją reprezentację miały wszystkie typy szkół: Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Liceum dla Dorosłych i Branżowa Szkoła I Stopnia. Po dwóch dniach zaciętych pojedynków do ścisłego finału awansowali: Damian Sienkiewicz (3T) – obrońca tytułu, Bartłomiej Horoszko (3c), Michał Leszczak (1c), Jakub Jundziłł (LOD) – wicemistrz sprzed roku, Grzegorz Rutkowski (1Ta), Michał Woronowicz (2b), Maciej Kowalczyk (2c) - zdobywca 3 miejsca w 2019 roku, Aleksandra Ziejewska (3c) i Grzegorz Cichecki (1Ta) . Finał w przyszłym tygodniu – życzymy powodzenia!

Michał Parda

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych