Za nami już szósta odsłona „II Grand Prix w Tenisie Stołowym”. Weszliśmy w decydującą fazę rozgrywek, w której powoli klaruje się klasyfikacja końcowa całego GP. 29.02.2020 r w grupie Junior do rozgrywek przystąpiło 15 zawodników. Mecze w pierwszej fazie rozgrywanie były w grupach pięcioosbowych. Z każdej grupy do rundy finałowej awansowało po dwóch najlepszych zawodników oraz dwóch zawodników z najlepszym bilansem z miejsc trzecich. Najlepszym zawodnikiem tego dnia okazał się Jakub Wynimko, który pokonał w decydującym pojedynku Szymona Bartołda. Miejsce trzecie na podium tym razem przypadło Wojciechowi Nowakowskiemu, który pokonał Karola Małachowskiego. W grupie Open do zawodów przystąpiło 19 zawodników. Pierwsze miejsce po zaciętym pojedynku (3:2) zajął Bolesław Krawczyk ( pierwszy turniej w IIGPwTS), który w finale pokonał Wojciecha Wojciechowskiego. Mimo porażki W. Wojciechowski umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej IIGPwTS. Trzecie miejsce zajął Mateusz Karol, któremu brakują już tylko trzy punktu do strefy medalowej w klasyfikacji generalnej (do zakończenia GP pozostały dwa turnieje, w których można zdobyć łącznie 20 pkt.). Kolejny turniej już 14.03.2020 r. Wszystkich sympatyków tej dyscypliny zapraszam do gry jak i kibicowania.

Marek Zieliński

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych