Kierunek - Zespół Szkół w Biskupcu!

Najlepsza szkoła ponadpodstawowa w okolicy!

Zapraszamy!

 

  

 

Jak złożyć podanie do szkoły?

W tym celu należy pobrać wnioski do odpowiedniego typu szkoły ze strony rekrutacja i dostarczyć je do Zepołu Szkół - a można to zrobić na 3 sposoby:

1) wypełnić podając wskzane we wniosku informacje i wrzucić do skrzynki z napisem" POCZTA", która znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

2) zeskanować wypełnione wnioski i przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "rekrutacja"

3) wypełnione wnioski wysłać drogą pocztową na adres szkoły: Zespoł Szkół w Biskupcu, ul. Chrobrego 13, 11-300 Biskupiec

 Informacje dodatkowe:

 * Pełna informacja o naborze w roku szkolnym 2020/21 - w zakładce : "REKRUTACJA"

 * Do Szkoły Branżowej wnioski/podania będą przyjmowane wyłącznie z podpisaną umową z pracodawcą

 * Uwaga! Ulegają zmianie terminy rekrutacji  ( ogłoszenie wyników osób przyjętych do szkoły) - ze względu na przesunięty egzamin ósmoklasisty,  dosotoswanie się do nowych terminów     Okręgowej Komisji Egazminacyjnej. Terminy zostaną podanie niezwłocznie po ogłoszeniu ich przez Kuratorium Oświaty.

Wszystkie złożone podania, które zostały złożone do szkoły ( pred podaniem termiów przez MEN) są ważne i będą honorowane w procesie rekrutacji.

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych