fot. - Anna Raczyńska

Dzisiaj pożegnaliśmy "najstarszych" uczniów naszej szkoły. Klasy trzecie Liceum Ogólnokształcącego i klasa 4 Technikum zakończyły swoją edukację w Zespole Szkół w Biskupcu. Ciepłe słowa, serdeczne życzenia, wyrazy wdzięczności, kwiaty, nagrody, podziękowania , wzruszenie.... Czas szkoły średniej szybko upłynął, przeszedł do historii. Jeszcze tylko egzaminy maturalne, zwane egzaminamii dojrzałości. Już 6 maja o godzinie 9:00 ropocznie się zmaganie z meandrami języka ojczystego, we wtorek - królowa nauk, czyli matematyka, a w środę - język angielski. 

 Jak każdego roku życzymy maturzystom jak najlepszych wyników, połamania długopisów i cyrkli! 


 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Liceum dla Dorosłych

Szkoła Branżowa I-go Stopnia