Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy wiosenne życzenia,
aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój
i wielka nadzieja odradzającego się życia.

29 grudnia na stronie www.cke.gov.pl ukazał się Aneks do Informatora o egzaminie maturalnym obowiązujący w roku szkolnym 2020/2021. Przyszłych maturzystów zachęcam do wnikliwego zapoznania się z nowymi regulacjami. Bezpośredni link znajduje się TUTAJ .

 

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija życzy

Dyrekcja Zespołu Szkół

Informacja:    na stronie https://www.testy.egzaminzawodowy.info

W Serwisie dostępne są testy pisemne, arkusze praktyczne, oraz przykładowe rozwiązania z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie
opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Baza materiałów jest na bieżąco aktualizowana.
Dostęp do materiałów jest BEZPŁATNY.

Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online) lub pobierać na swój komputer (np. do wydruku). Możliwe jest także generowanie losowych zestawów pytań. Uczniowie mogą udostępniać wyniki swoich testów nauczycielom, dzięki czemu możliwa jest praca zdalna.

Korzystanie z większości funkcji jest całkowicie bezpłatne lub może wymagać bezpłatnej rejestracji.

 

Z głębokim smutkiem i bólem przyjeliśmy wiadomość, że w dniu 19 listopada odeszła po długiej i ciężkiej chorobie nasza koleżanka Joanna Mierzejewska. Wieloletni nauczyciel w Zespole Szkół, wychowawca i pedagog wielu pokoleń młodzieży. Zawsze służąca pomocą, życzliwością, dobrą radą, uczciwością. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.

      Żegnaj Asiu...

Koleżanki i Koledzy z Zespołu Szkół w Biskupcu

Biblioteka szkolna ogłasza konkursy w nowym roku szkolnym

  1. Konkurs literacki „Klucz”.

Konkurs na krótką formę literacką, w której główną rolę odgrywa dowolnie interpretowane słowo „Klucz”. Napisz pracę o objętości do 9 stron maszynopisu formatu A4 i przynieś do biblioteki, ewentualnie wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do końca marca 2021.

  1. Konkurs na recenzję książki ze zbiorów biblioteki szkolnej.
  2. Konkurs na mangę/komiks – liczymy na Waszą inwencję twórczą, tematyka dowolna.
  3. Sleeveface, czyli „ubierz się w książkę”: konkurs fotograficzny, który polega na zrobieniu zdjęcia z okładką książki na dowolnej części ciała.

Po więcej informacji zapraszamy do biblioteki szkolnej. Na wszystkich laureatów czekają nagrody.

W Dniu Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty - pedagogicznym i niepedagogicznym składamy najserdeczniejsze życzenia samych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Jednocześnie składamy gorące podziękowania za Wasz codzienny trud i wysiłek jaki podejmujecie kształtując młode pokolenie. Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji magicznego złotego środka, wyznaczania rozsądnych granic i mądrości bezstronnego oceniania oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej. Bądźcie przyjaciółmi naszej młodzieży, bo tylko przyjaciele budują trwale, mądrze i na lata.

Dyrekcja

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych