Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Egzaminy poprawkowe - matura:

24 sierpnia 2021 - godzina 9:00

 • matematyka - aula 
 • j.polski - s.40
 • j. angielski - s.25

 

Egzaminy poprawkowe

25 sierpnia 2021 - godzina 9:00

 • matematyka - s.34
 • geografia - s.37
 • j. angielski - s.70
 • historia - s.28
 • fizyka - s.70

 

26 sierpnia - godzina 9:00

 • chemia - s.77
 • j.polski - s.32
 • biologia - s.68
 • filozofia - s.25

 

 • 22 lipca - ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w procesie rekrutacji
 • do 30 lipca - potwierdzenie chęci nauki w Zespole szkół poprzez dostarczenie oryginałów dokumentów - świadectw ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeń z OKE
 • 2 sierpnia - wywieszenie list przyjętych i nieprzyjętych kandydatów

Młodzi i zdolni - dziś ( 01.07.2021r.) w Starostwie Powiatowym w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen na świadectwie. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że wśród tego grona znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Biskupcu - Wiktor Nikucki ( Technikum), Wojciech Nosek ( Liceum Ogólnokształcące) i Patryk Korzeniewski ( Branżowa Szkoła I stopnia). Gratulujemy!

więcej tutaj: młodzi i zdolni

Czytaj więcej: Młodzi i zdolni w powiecie

 

 Coś się kończy, coś zaczyna.... Dziwny to był rok nauki szkolnej, rok niepewności, rok nauki zdalnej, hybrydowej i stacjonarnej.... Nadszedł czas wakacji, na które tak uczniowie czekają. Dziś ostatni dzień w szkole zakończony uroczystym apelem podsumowującym całoroczne dokonania i osiągnięcia. Miniony czas trafnie ujął i podsumował w swoim przemówieniu przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Szymon Sienkiewicz. Słowo okolicznościowe dołożył dyrektor Zespołu Szkół - Krzysztof Janczara. Cieszą czerwone paski na świadectwie, cieszą osiągnięcia w innych dziedzinach niż nauka ( bo wszak nie samą nauką człowiek żyje). Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy otrzymali nagrody : Starosty Olsztyńskiego i Prezesa Rady Ministrów  - Wojciecha Noska  z klasy 1a LO, Pauliny Jarema  z klasy 2b LO (3-letnie LO) , Wiktora Nikuckiego z klasy 1Ta  oraz Patryka Korzeniewskiego z klasy 3B BSI stopnia. Są to uczniowie z najwyższą średnią w danym typie szkoły.

 Dziś także pożegnaliśmy trzecie klasy Branżowej Szkoły I stopnia. Program artystyczny przygotowany przez klasę 2B BSI st ( wych. Magdalena Sakowicz-Długaszek) poruszył niejedno serducho.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych, wesołych i bezpiecznych wkacji!

Anna Raczyńska

Czytaj więcej: Jeszcze tylko apel... i WAKACJE!

  W ostatnim dniu nauki szkolnej Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Sportu. Wykorzystując walory hali sportowej odbyły się rozgrywki drużyn klasowych w piłce siatkowej. Warunkiem przystąpienia było wystawienie składu drużyny klasowej. Zgłosiło się 12 drużyn. Każda z nich po wylosowaniu numerku uplasowała się w jednej z 3 grup. Rozgrywki odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Po fazie grupowej nastapił półfinał i ostatecznie finał.  Miejsca na podium: I - klasa 2 Tb, II - klasa 2Ta, III - klasa 1Tb. Zwycięskie drużyny otrzymały bony pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców o nominałach 150 zł, 100 zl i 50 zł.

 Gratulujemy!

Anna Raczyńska

Czytaj więcej: Dzień Sportu

 Choć wakacje tuż , tuż to nie nudzimy się na lekcjach - twórczo i praktycznie wykorzystujemy czas. Na fotografii  - efekt pracy, czyli  model, który powstał od podstaw - od wizyty w tartaku, po zamontowanie modułu PV  na konstrukcji nośnej przeznaczonej na  dach pokryty blachodachówką. Pracę wykonała klasa 2T w ramach zajęć montażu systemów energetyki odnawialnej, pod czujnym okiem opiekuna p. Krzysztofa Karmazyna.

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych