31 października 2019 jest datą rozpoczęcia się drugiej edycji Szkolnej Ligi Sportowej organizowanej przez Samorząd Uczniowski oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Podobnie jak w zeszłym roku, turniejem inauguracyjnym był turniej piłki siatkowej. Reprezentacje czternastu klas spotkały się na hali widowiskowo-sportowej i tam rozgrywały mecze w systemie pucharowym. Rywalizacja była zacięta, ale tylko 3 klasy mogły zająć miejsca na podium, a były to :
1 miejsce - klasa IIT
2 miejsce - klasa IIcLO
3 miejsce - klasa IIbLO
Tuż za podium znalazła się klasa IAg Szkoły Branżowej
Tak też prezentuje się czołówka tabeli Szkolnej Ligi Sportowej, pamiętajmy jednak, że wszystko może się zmienić po kolejnych turniejach. Dziękuję wszystkim uczniom za udział i wspólną zabawę oraz życzę powodzenia na następnych zawodach.

tekst - Tomasz Moroz,

zdjęcia :Anna Raczyńska


 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych