Trwają intensywne prace budowlane związane z powstaniem nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół w Biskupcu. Z każdym dniem widać postęp. Będziemy sukcesywnie zamieszczać fotografie tworząc w ten sposób kronikę budowy. 

Grudzień 2017

Z każdym dniem hala sprotowo- widowiskowa nabiera właściwych kształtów. Dzisiejsza wycieczka po budowie pozwoliła na sporządzenie kolejnej fotorelacji z błyskawicznych postępów firmy budującej. Wylane posadzki, pierwsze kaloryfery, wstawione okna, urządzenia klimatyzycayjne i grzewcze - to już istniejące elementy w budynku. Bardzo się cieszymy na ten widok, gdyż daje on nam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym 2018/2019 lekcje wychowania fizycznego będą się odbywać w najnowocześniejszej hali spotowej na terenie gminy Biskupiec i powiatu olsztyńskiego.

Kwiecień 2018

W hali zamontowano armaturę łazienkową, położono płytki ceramiczne, są już wykończone schody, łącznik z macierzystym budynkiem szkoły, pierwsze szafki....11 kwietnia postępy prac mieli okazję zobaczyć Wicestarosta Powiatu Olsztyńskiego - pan Andrzej Abako oraz Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty pan Marek Nowacki.

Lipiec 2018

06.07.2018r. - odbiór techniczny hali sportowej.

View the embedded image gallery online at:
https://zslo.net.pl/index.php/hala-sporotwa#sigFreeId1265b0a583
 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych