Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

W dniach 26-27 kwietnia klasa 2Tb o profilu „urządzenia i systemy energetyki odnawialnej” wzięła udział w wycieczce do Poznania. Przejazd pociągiem z Olsztyna trwający ponad 3 godz., wspólne zwiedzanie miasta i wieczór w hostelu były okazją do lepszego „Poznania” się po długim okresie nauki zdalnej. Następnego dnia odwiedziliśmy tereny targowe, które zaskoczyły swoim ogromem. Kilka wielkich hal wystawienniczych to za dużo do zwiedzenia przez przeciętnego człowieka w ciągu jednego przedpołudnia, stąd zaczęliśmy od stoisk skupiających wystawców z branży OZE. Ci, którym starczyło sił byli też w sąsiednich halach, w których prezentowano inną tematykę z branży instalacyjnej, systemów zabezpieczeń, czy też BHP. Zmęczenie po powrocie do domu było zrekompensowane poczuciem satysfakcji z wyjazdu do dużego miasta i w dodatku na wartościową imprezę.  

Iwona Karmazyn

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych