Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 21 kwietnia na łączniku Zespołu Szkół odbyła się  prezentacja ofert pracy, zawodów, rynku pracy oraz możliwościach kształcenia i umiejętnościach, które są nieodzowne przy poszukiwaniu zatrudnienia. Hasło przewodnie to : "Kariera i kompetencje - wyprawa na K2".  Do naszej szkoły zawitały instytucje i firmy, które pomagały uczniom nakierować swoją przyszłą karierę zawodową. Można było zapoznać się z ofertą wystawców. Gościliśmy: Powiatowy Urząd Pracy filia w Biskupcu, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju spółdzielczości i przedsiębiorczości lokalnej WAMA-COOP, Zakład Doskonalenia Zawodowego, Straż Graniczna, Zakład Doświadczalny Biskupiec, Służba Więzienna Barczewo. Młodzież była bardzo zainteresowana stoiskami i ofertami co wskazuje na to, że warto wychodzić z tego typu inicjatywami do młodych ludzi.

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych