Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

23 czerwca zakończyliśmy naukę szkolną. Tradycyjnie w tym dniu odbył się uroczysty apel połączony z wyróżnieniem uczniów za naukę, pracę na rzecz szkoły, pracę na rzecz klasy, za osiągnięcia sportowe, za pracę charytatywną. Najwyższą średnią w LO uzyskał uczeń klasy 3a - Wojciech Nosek, zaś w Technikum - Paweł Nikucki. Uczniowie ci otrzymają także gratyfikację finansową w formie stypendium Prezesa Rady Ministrów, a Wojciech dodatkowo stypendium Starosty Olsztyńskiego.  Frima Egger także zasponsorowała stypendium dwóm uczniom z Technikum - za najlepsze wyniki w klasie - Kamili Wosik oraz Bartłomiejowi Kacprzyckiemu.

Wszystkim uczniom gratulujemy - także tym, którzy nie dostąpili  wyróżnienia na apelu - cały rok pracowaliście na miarę Waszych możliwości, każdy z Was ma swój potencjał i zasługuje na uznanie. 

Teraz tylko pozostaje życzyć bezpiecznych, zdrowych i niezapomnianych wakacji! Odpoczywajcie i bawcię się!

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych