Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Tradycyjnie jak co roku rozpoczął się nowy rok szkolny. Tym razem nieco później - bo 4 września. Zabrzmiał pierwszy dzwonek. Na hali sportowej Zespołu Szkół powitaliśmy uczniów klas pierwszych - 3 klasy liceum ogólnokształcącego, 2 klasy branżowej szkoły I stopnia oraz klasę technikum informatycznego. Dyrektor Krzysztof Janczara serdecznie powitał przybyłą młodzież, której przedstawił licznie zgromadzoną kadrę pedagogiczną oraz personel szkoły. W powitalnej mowie podkreślił znaczenie całej zbiorowości szkolnej jako rodziny  - tej która zawsze się wspiera, pomaga i na którą można liczyć. Głównym celem szkoły jest tworzenie ludzi zdolnych do robienia nowych rzeczy, a nie tylko powtarzania tego, co zrobiły inne pokolenia. Celem szkoły jest też zastąpienie pustego umysłu otwartym....

Wychowawcy klas pierwszych odczytali listę przyjętych uczniów, a następnie odbyły się spotkania w klasach. Czas spakować podręczniki i zeszyty. Jutro zaczynamy kolejną edukacyjną podróż, która zakończy się 21 czerwca 2024 roku.

Anna Raczyńska


 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych