Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

29 listopada 2023 grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w avatarowej konferencji online „Akademii Deutschspace digital” w ramach projektu #deutschbewegt Goethe-Institut w Warszawie. Podczas konferencji uczniowie mieli okazję: - sprawdzić, do czego przydaje się znajomość języka niemieckiego i jak ułatwia on funkcjonowanie zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, - zacząć umiejętnie korzystać z materiałów, gier i informacji dostępnych w Deutschspace digital, - zobaczyć jak pracować z czatem GPT i korzystać z możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja, - uczestniczyć w krótkiej symulacji - jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także - wziąć udział w grach i zabawach oraz wypróbować naukę niemieckiego poprzez ruch. Podczas konferencji uczniowie przemieszczali się po wirtualnej przestrzeni, a na zakończenie zostali zaproszeni do udziału w quizie. 

Bogumiła Radomska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych