Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

14 marca obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Matematyki. My również w Zespole Szkół w Biskupcu świętowaliśmy ten dzień. Klasy pierwsze liceum i technikum oraz druga technikum wzięły udział w tej uroczystości. Klasa 3a przygotowała wiele ciekawych konkurencji dla uczestników, takich jak tor przeszkód czy quizy matematyczne. Klasy konkurujące wykazać się mogły kreatywnością przedstawiając własne pomysły we wcześniej przygotowanych konkurencjach tj. piosenka matematyczna, najciekawsze przedstawienie liczby pi, reklama matematyki oraz niespodzianka matematyczna. Jury w składzie Pani Dorota Ejsmont, Pani Ewa Plitnik i Pan Piotr Porzuc, reprezentanci przedmiotów maturalnych sprawiedliwie oceniali uczestników przyznając punkty, które po zsumowaniu wyłoniły zwycięzców tej uroczystości. Pierwsze miejsce zajęcia klasa 1a, drugie 1d a trzecie 2T. Wszystkim uczestnikom i organizatorom bardzo dziękujemy za udział i miłą atmosferę. 

Ewelina Gąska


 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych