Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Miło donieść, że nasza młodzież zdobywa kolejne sukcesy sportowe. Tym razem drużyna Zespołu Szkół wzięła udział w VIII edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Jezioran - Memoriał Wiesława Czerniakowskiego. Skład drużyny: Michał Wójcik, Kamil Tomczuk, Jakub Cichowski, Paweł Rudnicki, Maciej Pokojski, Bartosz Kuminiarczyk, Mateusz Skoczeń, Ziemowit Remisiewicz, Olwier Brunkal i Konrad Lech zdobyła brawurowo I miejsce pokonując m.in. drużyny z Olsztynka, Jezioran, Dobrego Miasta. W Turnieju drużyny grały na zasadzie "każdy z każdym". Wisienką na torcie jest uzyskanie tytułu "króla strzelców" przez Michała Wójcika. Opiekunem drużyny jest Pani Beata Jeziorek. 

Wyrazy uznania i gratulacje! Jesteśmy z WAS dumni!

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych