Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Uroczystym apelem w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół rozpoczęliśmy świętowanie dnia wszystkich pracowników oświaty. Przyjęliśmy serdeczności i życzenia od uczniów, Rady Rodziców oraz przedstawicieli władz samorządowych. Honory przyjęli wyróżnieni pedagodzy za swoją całoroczną ciężką pracę. W tym dniu mają miejsce także inne ważne wydarzenia - przedstawienie wyników wyborów Samorządu Uczniowskiego, prezentacja nowych członków SU, przekazanie sztandaru szkolnego następcom oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych. Te doniosłe i jakże uroczyste chwile uświetnił program artystyczny przygotowany przez klasę 2c LO wraz z wychowawczynią. 

Anna Raczyńska

P.S. - Zapraszam do obejrzenia fotorelacji autorstwa Marka Zielińskiego.

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych