Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

W Zespole Szkół w Biskupcu gościliśmy dziś przedstawiciela straży pożarnej starszego kapitana Kamila Kulasa, który przeprowadził akcję informacyjną na temat czadu. Tlenek węgla to gaz bezbarwny, bezwonny, który bardzo łatwo jest wchłaniany przez ludzki organizm. Nawet niewielka ilość tlenku gazu może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych z utratą życia włącznie. Rozpoczyna się sezon grzewczy. W wielu domach funkcjonują piece opalane różnymi paliwami. Dobrze znać zasady bezpieczeństwa ich użytkowania  oraz zagrożenia jakie niesie ze sobą błąd ludzki, czy brak odpowiedniej konserwacji urządzeń i przewodów grzewczych.

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych