Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Dnia 3 kwietnia w Zespole Szkół w Biskupcu odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców i dziewcząt. Zawody uroczyście otworzyli Starosta Andrzej Abako, Burmistrz Kamil Kozłowski i Dyrektor Szkoły Krzysztof Janczara. W imprezie wzięło udział w sumie 86 uczniów. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Natalia Wójcik. W kategorii chłopców zwyciężył Michał Purpurowicz. Najlepszych trzech zawodników w poszczególnych kategoriach otrzymało dyplomy i nagrody finansowe. Organizatorem imprezy był Jan Karol. 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych