Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Miasto Biskupiec wzorem wielu innych miejscowości posiada miasto partnerskie – jest nim niemieckie Bramsche z Dolnej Saksonii w powiecie Osnabrück. Dzisiaj naszą szkołę odwiedziła delegacja przedstawicieli miasta wraz z burmistrzem i koordynatorem współpracy panem Dietlefem Neumannem. Po trudnym czasie pandemii i zawieszonym na ten czas wzajemnym kontaktom postanowiono ponownie zainicjować współpracę partnerską miast. Odbywać się ona będzie na kilku płaszczyznach , a głównym zamiarem jest poszerzanie wzajemnych horyzontów, budowanie relacji rówieśniczych, łamanie stereotypów, poznawanie dziedzictwa kulturowego i historycznego. Dyrektor Zespołu Szkół Krzysztof Janczara- wzorem lat ubiegłych - wyraził nadzieję na owocną współpracę młodzieży, wymianę doświadczeń. Delegacja przedstawicieli Bramsche miała okazję poznać naszą szkołę, obejrzeć halę widowiskowo – sportową, albowiem współpraca zakłada także relacje sportowe – wspólne mecze, gry zespołowe. Nic tak nie zbliża jak wspólnie spędzony czas i doświadczenie. 

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych